Belediye Başkanları
İbrahim KOYUNCU
Temmuz 1956-Kasım 1958
Abdullah HANÇER
Kasım 1958-Mart 1960
Ahmet HOTAMIŞ
Mart 1960-Ocak 1961
Mehmet YILDIRIM
Aralık 1963-Haziran 1968
Hasan YILMAZ
Haziran1968-Temmuz 1971
Ali POÇAN
Temmuz 1971-Eylül 1973
Kamil TOPALOĞLU
Eylül 1973-Mart 1976
Hasan TANOĞLU
Mart 1976-Aralık 1977
Ahmet TANOĞLU
Aralık 1977-Eylül 1980
H.Hüseyin VARLI
Eylül 1980-Mart1982
Şaban KOÇ
Temmuz 1982-Mart 1984
Selahaddin TOPALOĞLU
Mart 1984-Mart 1989
Halil İĞDELİ
Mart 1989-Mart 1994
Sırrı EZDEMİR
Mart1994-Mart 2009
Ali POÇAN
Mart 2009-Mart 2014
Muharrem DERE
Mart 2014-...
 
BELEDİYE
Belediyemizin Tarihi
Etik Komisyonu
Belediye Başkanları
Hizmet Standardı
İmar Planı
Projeler
İhaleler
BİZİ TAKİP EDİN